EN

Village Polygons

Motiv tapety Village Polygons je inspirován populárním polygonovým designem. Není graficky zcela abstraktní, jak by se mohlo zdát. Na druhý pohled překvapí v jeho geometrii motivy 3D domů. Díky minimalistickému grafickému designu výborně doplní jak moderní, tak i klasický interiér. Jedná se o systém opakujícího se geometrického vzoru. Jako designérka interiérů jsem tuto kolekci navrhla jako dekor, který při navrhování sama postrádám.

TA–PE–TY jsou dodávány již rozdělené na jednotlivé pruhy o délce 2,5 m, 3 m nebo 4 m. Doporučujeme dopředu důsledně vyměřit velikost stěn. Konkrétní správnou délku tapety stanovíte sečtením výšky místnosti spolu s 5 cm dole pro dodatečné ořezání. Pruhy měří 0,75 m na šířku. V případě větších nebo specifických rozměrů nás neváhejte kontaktovat.

Protože jde o zakázkovou výrobu, doporučujeme TA–PE–TY objednávat jednorázově. Při opakované objednávce nedokážeme zaručit barevnou shodu tapety.

Struktura vliesové tapety sice připomíná silnější papír, jde však o směs textilních vláken a buničiny, které vytvářejí homogenní, dobře prodyšnou vrstvu příjemnou na dotek. Díky svému povrchu a vzhledu je tato tapeta vhodná do všech typů interiérů. Více v PDF Technické
parametry lepení tapet
.

Autor tapety
Kategorie
KLASIK
Doba expedice
14 dnů
Materiál
Vliesová tapeta Erfurt
Varianta
Light Grey
Šířka role
0,75 m
Výška stěny
Množství rolí
Cena
0
Varianta
Grey
Šířka role
0,75 m
Výška stěny
Množství rolí
Cena
0
Varianta
Dark Grey
Šířka role
0,75 m
Výška stěny
Množství rolí
Cena
0
Celková cena
0 Kč s DPH
Opravdu si přejete odstranit vybranou tapetu z košíku?
Ano Ne
English translation coming soon!
OK