EN

Tvory

Výjimečností tohoto návrhu tapety je možnost složit si dle vlastního výběru originální tvary – tvory. Vzájemným posunem jednotlivých pásů tapet lze vytvořit mnohé kombinace z nabízených polo-tvarů, čímž se skládá nový celek. Tématicky jsem se nechala inspirovat přírodninami, především těmi na první pohled méně nápadnými, za to tvarově velmi rozmanitými: houby, řasy a různí bezobratlí živočichové. Přírodní motiv může obohatit každý interiér a přinést do něj závan oné příslovečné svěžesti.

TA–PE–TY jsou dodávány již rozdělené na jednotlivé pruhy o délce 2,5 m, 3 m nebo 4 m. Doporučujeme dopředu důsledně vyměřit velikost stěn. Konkrétní správnou délku tapety stanovíte sečtením výšky místnosti spolu s 5 cm dole pro dodatečné ořezání. Pruhy měří 0,75 m na šířku. V případě větších nebo specifických rozměrů nás neváhejte kontaktovat.

Protože jde o zakázkovou výrobu, doporučujeme TA–PE–TY objednávat jednorázově. Při opakované objednávce nedokážeme zaručit barevnou shodu tapety.

Struktura vliesové tapety sice připomíná silnější papír, jde však o směs textilních vláken a buničiny, které vytvářejí homogenní, dobře prodyšnou vrstvu příjemnou na dotek. Díky svému povrchu a vzhledu je tato tapeta vhodná do všech typů interiérů. Více v PDF Technické
parametry lepení tapet

Autor tapety
Kategorie
KONCEPT
Doba expedice
14 dnů
Materiál
Vliesová tapeta Erfurt
Šířka role
0,6 m
Výška stěny
Množství rolí
Celková cena
0 Kč s DPH
Opravdu si přejete odstranit vybranou tapetu z košíku?
Ano Ne
English translation coming soon!
OK