EN

Liška

Tapeta inspirovaná liščím rejem je vytvořená tak, že si můžete vybrat z více variant. Jedna z tapet je velmi něžná, lišky se nepřekrývají a jsou volně rozmístěny do formátu. Naproti tomu druhá varianta je přeplněná tak, až se lišky různě překrývají a díky tomu mezi nimi vznikají nové, tajemné tvary.

TA–PE–TY jsou dodávány již rozdělené na jednotlivé pruhy o délce 2,5 m, 3 m nebo 4 m. Doporučujeme dopředu důsledně vyměřit velikost stěn. Konkrétní správnou délku tapety stanovíte sečtením výšky místnosti spolu s 5 cm dole pro dodatečné ořezání. Pruhy měří 0,75 m na šířku. V případě větších nebo specifických rozměrů nás neváhejte kontaktovat.

Protože jde o zakázkovou výrobu, doporučujeme TA–PE–TY objednávat jednorázově. Při opakované objednávce nedokážeme zaručit barevnou shodu tapety.

Struktura vliesové tapety sice připomíná silnější papír, jde však o směs textilních vláken a buničiny, které vytvářejí homogenní, dobře prodyšnou vrstvu příjemnou na dotek. Díky svému povrchu a vzhledu je tato tapeta vhodná do všech typů interiérů. Více v PDF Technické
parametry lepení tapet
.

Autor tapety
Kategorie
KLASIK
Doba expedice
14 dnů
Materiál
Vliesová tapeta Erfurt
Varianta
1
Šířka role
0,75 m
Výška stěny
Množství rolí
Cena
0
Varianta
2
Šířka role
0,75 m
Výška stěny
Množství rolí
Cena
0
Varianta
3
Šířka role
0,75 m
Výška stěny
Množství rolí
Cena
0
Celková cena
0 Kč s DPH
Opravdu si přejete odstranit vybranou tapetu z košíku?
Ano Ne
English translation coming soon!
OK